Wynajem przyczepki Tomaszów Lubelski

Wypożyczalnia samochodów Rentcars-Roztocze oferuje nową usługę: wynajem przyczepki w Tomaszowie Lubelskim.  Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy przyczepkę Cargo o wymiarach 260 x 150 x 150 typu zamkniętego z rampą najazdową umożliwiającą łatwy załadunek towarów oraz niewielkich pojazdów. Przyczepa posiada hamulec dla bezpieczeństwa towarów i ciągnącego  samochodu.

Wynajem przyczepki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie posiadają tego typu pojazdu a okazjonalnie potrzebują przewieźć towar, meble  lub niewielkie pojazdy typu, motocykl, rower, kosiarka, quad  bądź całkiem inne przedmioty. Zamknięta przyczepa typu Cargo to rozwiązanie zapewniająca sporą przestrzeń jak również bezpieczeństwo przewożonego towaru. Przyczepa jest zamykana na zamek.

Wynajem przyczepki w Tomaszowie Lubelskim dostępny jest za pośrednictwem  wypożyczalni samochodów rentcars-roztocze.pl. Dostępność jak również cenę wynajmu przyczepy sprawdzić można online w intuicyjnej wyszukiwarce. Innym sposobem rezerwacji  wynajmu przyczepki jest skorzystanie z infolinii  791 667565 bądź wizyta w  biurze wypożyczalni na ulicy Traugutta 3 w Tomaszowie Lubelskim.

Dlaczego wynajem?

Wynajem to bardzo atrakcyjna forma korzystania z sprzętu. Klient wynajmujący przyczepkę nie musi martwić się na co dzień o utrzymanie właściwego stanu technicznego przyczepy, wykupu polisy ubezpieczenia czy przeglądów. Wynajmując ma gwarancję otrzymania sprawnego gotowego do jazdy sprzętu za  stosunkowo niewielki koszt. Wynajmę przyczepy to wydatek nieporównywalnie mniejszy z kosztem zakupu i utrzymania. Wynajem przyczepki okazuje się racjonalnym rozwiązaniem dla osób które okazjonalnie potrzebuję przewieźć towar, zorganizować przeprowadzkę czy  na wszelkie inne okoliczności. Polecamy wynajem przyczepki w wypożyczalni Rentcars-roztocze w Tomaszowie Lubelskim.

Uprawnienia do kierowania pojazdem z przyczepą.

Lekka przyczepka dostępna w wypożyczalni rentcars-roztocze może byc ciągnięta przez kierującego posadającego prawo jazdy kategorii B. Nie są wymagane żadne dodatkowe uprawnienia.  Wymiary są na tyle kompaktowe, iż nie sprawiają kłopotów przy manewrowaniu a jednocześnie na tyle pojemne że pomieszczą sporą ilośc ładunku.