Wypożyczalnia samochodów  rentcars -roztocze w Tomaszowie Lubelskim  to jedyna lokalna wypożyczalnia samochodów działająca na terenie miasta. Nasze doświadczenie w wynajmie samochodów w połączeniu z dbałością o zadowolenie wynajmujących to recepta na realizację udanych wynajmów jak również budowanie dobrych relacji z klientami naszej wypożyczalni. Realizujemy wynajem samochodów osobowych wszystkich najpopularniejszych klas począwszy od najmniejszych samochodów miejskich przez samochody średnie, rodzinne,  wygodne kombi aż po bezpieczne, terenowe suvy. Szukając samochodu z oferty wypożyczalni aut rentcars-roztocze Tomaszów Lubelski najlepiej skorzystać z wyszukiwarki na stronie internetowej. Tam w prosty i intuicyjny sposób sprawdzić można dostępność oraz cenę wybranych pojazdów, dokupić opcje dodatkowe takie jak możliwość wynajmu bez kaucji, foteliki dla dzieci, nawigacja czy możliwość podstawienia pod wybrany adres.

Miasto Tomaszów Lubelski

Tomaszów Lubelski to istotne miasto na trasie z przejścia granicznego w Hrebennem w kierunku centralnej Polski. Jest to istotne dla ruchu  turystycznego miejsce ze względu na swoją lokalizację w centralnej części Roztocza. W Tomaszowie Lubelskim nie brakuje atrakcji turystycznych oraz punktów noclegowych. Swojemu położeniu zawdzięcza znaczenie zarówno dla turystyki, biznesu jak i kultury. Intensywność ruchu turystycznego i biznesowego sprawia, że  na terenie miasta Tomaszów Lubelski utrzymuje się umiarkowane zapotrzebowanie na wynajem samochodów.

Wynajem samochodów w Tomaszowie Lubelskim

Kliencie wypożyczalni Rentcars-roztocze to osoby, które można scharakteryzować w kilku grupach: Klienci przyjeżdżający z za granicy najczęściej autobusem bądź przybywający samolotem potrzebują do poruszania się po okolicy samochodu. Stanowią oni największą grupę klientów wypożyczalni. Mieszkańcy Tomaszowa i okolic którzy potrzebują sprawdzonego niezawodnego samochodu do wyjazdów rodzinnych, turystycznych lub  biznesowych korzystają z usług wypożyczalni by mieć gwarancję wynajmu bezawaryjnego komfortowego i ekonomicznego pojazdu.

Ostatnia grupa to osoby poszukujące auta zastępczego refundowanego z polis ubezpieczeniowych.

Tomaszów Lubelski atrakcje turystyczne

Tomaszów Lubelski to ciekawa miejscowość na mapie Roztocza. Będąc w centrum spotkamy najciekawsze budynki miasta takie jak gmach szkoły muzycznej, drewniany budynek tak zwanej czajni. Niemałą atrakcją turystyczną jest cerkiew prawosławna pod wezwaniem Świętego Mikołaja Cudotwórcy. Jednak perełką centrum miasta jest sanktuarium Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Tomaszowie Lubelskim. Barokowy, drewniany Kościół jest jednym z najcenniejszych zabytków na całym Roztoczu. Będąc w Tomaszowie warto odwiedzić park miejski czy muzeum.  W najbliższych okolicach ciekawostkami jest Rezerwat Piekiełko czy ścieżka Siwa Dolina

 Tomaszów Lubelski komunikacja

Tomaszów Lubelski to miasto znajdujące się na trasie z Hrebennego do centralnej części kraju. Nie posiada dworca kolejowego ani połączeń tego typu. Można dojechać tu samochodem bądź skorzystać z komunikacji zbiorowej, którą świadczą autobusy PKS lub liczne połączenia linii prywatnej komunikacji autobusowej, które z dużą częstotliwością i jeżdżą na trasach w kierunku Zamościa czy Jarosławia. W mieście  Tomaszów Lubelski nie funkcjonuje miejska komunikacja zbiorowa. Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów to dobra alternatywa dla osób, które nie chcą lub nie mogą znaleźć odpowiedniego połączenia autobusowego i nie posiadają możliwości podróżowania własnym samochodem.

 Parkingi w mieście Tomaszów Lubelski

Duże natężenie ruchu w mieście powoduje, że szczególnie godzinach komunikacyjnego szczytu trudno znaleźć miejsce do zaparkowania. Najwięcej miejsc parkingowych w centrum Tomaszowa Lubelskiego znaleźć można w płatnej strefie parkowania przy centralnym rondzie. Dla osób przyjeżdżających na zakupy polecamy parking podziemny pod galerią Rynek przy ulicy Traugutta. Największy parking to tak zwany parking przy kościele przy ulicy Królewskiej. Im dalej od centrum tym łatwiej o znalezienie wolnego miejsca do zaparkowania.

 Hotele i noclegi w mieście Tomaszów Lubelski

 Ofertę miejsc noclegowych przygotowało kilka lokalnych hoteli. Najbliżej centrum znajduje się hotel Ibis Styles Tomaszów Lubelski przy ulicy Lwowskiej 27. Hotel i restauracja Staropolska przy ulicy Lwowskiej to ciekawe klimatyczne miejsce blisko dużych sklepów przy wyjeździe w kierunku Hrebennego. W okolicach miasta Tomaszów Lubelski znajdują się  2 duże  hotele Antoni i Arkadia. Oferta noclegów w miescie to również wiele pokoi i apartamentów pod wynajem. Apartamenty w Tomaszowie Lubelskim to ciekawa alternatywa dla hoteli. W okolicach Tomaszowa znajduje się wiele domków pod wynajem. Okoliczne wsie to miejsca, gdzie z powodzeniem szukac można noclegów w kategorii gospodarstwa agroturystyczne. 

 Wynajem aut zastępczych refundowanych z polis OC AC czy Assistance

 Wypożyczalnia rentcars-roztocze w Tomaszowie Lubelskim oferuje wynajem samochodów zastępczych na warunkach zgodnych z wytycznymi ubezpieczalni, które mają obowiązek refundacji tego typu usługi na rzecz klientów poszkodowanych  w kolizjach bądź wypadkach komunikacyjnych bądź tych, którzy wykupili dodatkowo ubezpieczenie AC lub Assistance. Warunkiem otrzymania refundacji jest zgodność klasy wynajętego samochodu z samochodem, który uległ uszkodzeniu jak również zgodność obowiązującej stawki za wynajem z górnymi limitami  określonym przez ubezpieczyciela. Wypożyczalni samochodów rentcars-roztocze Tomaszów Lubelski nie ma minimalnego okresu wynajmu.

Wypożyczalnia samochodów Tomaszów Lubelski- Często zadawanie zadawane pytania FAQ

Gdzie znajduje się biuro wypożyczalni samochodów w mieście Tomaszów Lubelski?

Biuro wypożyczalni rentcars-roztocze w Tomaszowie Lubelskim znajduje się w centralnej części miasta przy ulicy Lwowskiej 10. To tylko kilka kroków od centralnego ronda i płatnej strefy parkowania samochodów. Godziny otwarcia biura dostosowane są do potrzeb klientów. Po wcześniejszym uzgodnieniu samochód można odebrać we wczesnych bądź późnych godzinach. Wypożyczalnia oferuje możliwość podstawienia samochodów pod wskazany adres na terenie miasta.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w mieście Tomaszów Lubelski?

Koszt wynajmu samochodów wypożyczalni rentcars-roztocze uzależniony jest od kilku czynników. Najważniejsze z nich to klasa wynajmowanego samochodu jak również długość wynajmu. Najtańsze samochody klasy A wynająć można już za kilkadziesiąt zł dziennie przy wynajmie kilkutygodniowym. Najwyższe ceny wynajmu to cena za wynajem jedno- lub dwudniowy. W zależności od sezonu jest to koszt od około 130 złotych za auta małe do około 200 zł co auta największe. No cenę  samochodu istotnie wpływa okres wynajmu.  W okolicach świąt bądź w szczycie sezonu wakacyjnego ceny są najwyższe dlatego też warto wcześniej rezerwować pojazd na zaplanowany urlop by uniknąć szczytowej zwyżki w sezonie.

 Czy można wynająć samochód bez kaucji w mieście Tomaszów Lubelski?

Wypożyczenie auta każdorazowo wiąże się z wyborem formy zabezpieczenia na wypadek szkody. Klient każdorazowo ma możliwość wybrania zwrotnej kaucji wysokości od 600 do około 1000 zł, która wraca do niego kiedy zwróci samochód w stanie nieuszkodzonym. W momencie wystąpienia szkody zatrzymywana zostaje kaucja a klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami naprawy. Dla osób które cenią sobie spokój i pewność oferowana jest możliwość wykupienia ubezpieczenia na wypadek szkody, które eliminuje konieczność wpłacania kaucji i zabezpiecza przed poniesieniem dodatkowych kosztów.

 Jakie są formy  płatności w wypożyczalni samochodów w mieście Tomaszów Lubelski?

Klienci wypożyczalni rentcars-roztocze w Tomaszowie Lubelskim mają do dyspozycji kilka form płatności za wynajem. Za auto zapłacić można przy odbiorze gotówką lub kartą. Dopuszczalna jest płatność w walucie obcej jednak po kursie wskazanym przez pracownika wypożyczalni. Możliwa jest płatność kartą płatniczą lub zdalna płatności za pośrednictwem bramki bezpiecznej płatności sumup jak również płatność blikiem. Z góry zapłacić można tradycyjnym przelewem.