Wypożyczalnia samochodów Rentcars-roztocze w Zamościu

Zarezerwuj Teraz

                    

Wypożyczalnia samochodów Rentcars-roztocze w Zamościu funkcjonuje od roku 2018 i realizuje wynajmy aut osobowych wszystkich klas od samochodów miejskich typu Toyota Aygo przez samochody klasy średniej Nissan Micra Renault Clio przez auta kompaktowe Renault Megane ,Ford Focus, Opel Astra po rodzinne Vany w konfiguracji siedmioosobowej jak również popularne auta klasy SUV typu Kia Sportage. Wynajem samochodów osobowych w Zamościu w wypożyczalni rentcars-roztocze odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub infolinii. Atutem naszej wypożyczalni są sprawdzone samochody najpopularniejszych klas jak również atrakcyjne ceny. Korzystaj z sezonowych obniżek i rabatów przy wynajmie auta w Zamościu

Zamość to ważne miasto w południowo-wschodniej Polsce. Ze względu na swoje położenie jest jednym z większych centrów w regionie.  Stanowi punkt tranzytowym na drodze do przejść z Ukrainą.  Zamość jest również największym miastem regionu turystycznego Roztocze. Stanowi więc ważne centrum zarówno handlu, turystyki jak i przemysłu dla swojej okolicy. Duże skupisko mieszkańców regionu jak również turystów jest powodem dla którego w Zamościu rośnie zapotrzebowanie na wynajem samochodów. Na terenie miasta funkcjonuje kilka lokalnych wypożyczalni samochodów. Klienci zainteresowani wynajmem aut dzielą się na kilka grup w zależności od rodzaju zapotrzebowania.

Klienci przyjeżdżający z zagranicy, którzy szukają wynajmu samochodu średnioterminowego 7-30dni.

Kolejna grupa to lokalni mieszkańcy, którzy wynajmują auta od kilku do kilkunastu dni wyjeżdżając na urlop lub w interesach  a szukają sprawdzonego niezawodnego samochodu.

Klienci wypożyczający auto zastępcze refundowane z polisy OC lub Autocasco.

Wynajem samochodu zastępczego w mieście Zamość. Potrzeba wynajmu aut zastępczych jest często przykrą koniecznością dla osób, których pojazd uległ awarii lub kolizji. W takiej sytuacji nie ma innego rozwiązania jak szukanie auta, które umożliwi swobodne funkcjonowanie osobom w trakcie swoich obowiązków służbowych lub rodzinnych. Wynajem samochodów zastępczych podzielić można na dwie zasadnicze grupy. Osoby poszkodowane w kolizjach bądź wypadkach komunikacyjnych jak również klienci ubezpieczalni, którzy skorzystali z polisy Assistance mają prawo do wynajmu auta zastępczego refundowanego bezgotówkowo z polisy sprawcy lub polisy Assistance. Druga grupa to osoby szukające aut zastępczych opłacanych bezpośrednio w wypożyczalniach. W obu przypadkach możliwości wynajmu aut zastępczych w Zamościu są spore. Oferta wypożyczalni samochodów w mieście Zamość pozwala skorzystania z samochodów wszystkich klas od aut małych miejskich przez kompaktowe aż do rodzinnych samochodów lub aut klasy SUV.

Wypożyczalnia samochodów rentcars-roztocze w Zamościu oferuję samochody w we wszystkich najpopularniejszych klasach: małe samochody miejskie, samochody kompaktowe w wersji hatchback sedan i kombi, Vany i busy osobowe.  W wypożyczalni dostępne są zarówno ekonomiczne i dynamiczne silniki diesla jak również samochody napędzane nowoczesnymi i ekologicznym silnikiami benzynowym. Ceny wynajmu samochodu w rentcars-roztocze w Zamościu są bardzo atrakcyjne na tle konkurencji co sprawia że klienci chętnie korzystają z usług naszej  wypożyczalni.

Całość procesu rezerwacji można przeprowadzić online na stronie co ułatwia  wybór i dokonanie  samej rezerwacji samochodu.

Kontakt: Zanajdziesz nas pod adresem Legionów 56, Zamość

Zamość atrakcje turystyczne

 Miasto Zamość jest jednym z najciekawszych miast południowo-wschodniej Polski. Jego ciekawa historia związana z Janem zamojskim -fundatorem i założycielem grodu jest warta zapoznania. najbardziej charakterystycznym elementem architektury miejskiej Zamościa jest idealnie kwadratowy rynek z charakterystycznym budynkiem ratusza do którego prowadzą obustronne schody. Na zamojskim rynku znajdziemy ormiańskie kamienice i wiele ciekawych klimatycznych barów, kawiarni i restauracji. W bezpośrednim sąsiedztwie z samego rynku turystów przyciąga wyjątkowy klimat kamiennych uliczek. Zamośc to nie tylko rynek. Do najbardziej znanych i ciekawych miejsc w Zamościu należą z pewnością miejski Arsenal, Rotunda, Park, katedra. Ścisłe centrum miasta otaczają doskonale zachowane mury obronne wchodzące w skład tak zwanej Twierdzy Zamość. Mury przerwane są licznymi bramami wjazdowymi: brama Lubelska, brama Szczebrzeska brama Lwowska to niemałe ciekawostki dla miłośników architektury miejskiej. Do Zamościa przyciąga również słynny ogród zoologiczny.

Liczba atrakcji Miasta Zamość sprawia, że jest to miejsca chętnie odwiedzane przez turystów dla których gród Jana Zamoyskiego sam w sobie jest celem podróży lecz również przez tych dla tych, którzy zwiedzają Roztocze a Zamościa trafiają przypadkiem lub w celu uzupełnienia oferty turystycznej urlopu.

Zamość publikacje

Komunikacja w Zamościu

Zamość jest ważnym miastem na południe od Lublina. Jest to średniej wielkości aglomeracja miejska ale również ważny węzeł komunikacyjny i punkt przelotowy na trasie do przejść granicznych z Ukrainą. Szybko powstająca ekspresowa trasa z Hrebennego do Warszawy daje nadzieję, że już niebawem dojazd do miasta Zamość będzie jeszcze bardziej ułatwiony. Komunikacja miejska w Zamościu odbywa się przy wykorzystaniu autobusów miejskich lokalnego MZK. Uzupełnieniem oferty komunikacji miejskiej i  połączeń kolejowych, autobusowych jak również wielu prywatnych firm transportowych realizujących przewozy busami są działające w mieście wypożyczalnie samochodów osobowych. Dla osób szukających wygodnego i bezpiecznego transportu wynajem samochodu z floty wypożyczalni jest dobrą alternatywą.

Wypożyczalnia samochodów Zamość - często zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się wypożyczalnia samochodów w mieście Zamość?

Wypożyczalnia samochodów rentcars-roztocze Zamość leży tuż przy obwodnicy miasta w kierunku na Lublin. Adres wypożyczalni to ul. Legionów 56 Zamość. Mieści się tam komis samochodowy Moto Speed. Charakterystycznym punktem rozpoznawczym jest żółty helikopter stojący na placu

Ile kosztuje wypożyczenie auta w mieście Tomaszów Zamość?

Ceny wynajmu aut w Zamościu różnią się. Oprócz wypożyczalni rentcars-roztocze w Zamościu funkcjonuje kilka innych punktów wynajmu aut. W zależności od sezonowego popytu koszt wynajmu auta na jedną dobę to od około 100zł  dla małych samochodów do nawet 250-300zł w przypadku vanów lub aut wyższej klasy. W sezonie wysokim koszt rośnie o kilkanaście lub kilkadziesiąt procent. Warto sprawdzić więc dostępność samochodów i koszt wynajmu w wyszukiwarce www.rentcars-roztocze.pl

Ile kosztuje wynajem busa mieście Zamość?

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem busów i aut z 7 fotelami. Busy i vany to dobra propozycja dla zorganizowanych grup. Podróż w 7 lub 9 osób to oszczędność czasu, paliwa i kosztów autostrad czy parkingów. Koszt wynajmu busa to około 200zł na dobę.  Przypominamy, że busem do DMC 3,5 tony można jeździć bez żadnych dodatkowych uprawnień. Wystarczy prawo jazdy kategorii B. Wynajem busa w zamościu zarezerwujesz w wypożyczalni samochodów rentcars-roztocze.

Ile kosztuje wynajem auta na tydzień w mieście Zamość?

Koszt wypożyczenia samochodu w Zamościu na 7 dni to ok,ło 600 zł dla małych aut miejskich i blisko 1000zł dla wygodnych rodzinnych kombi czy suvów, Wynajem samochodu z automatyczną skrzynią biegów to koszt około 10 procent wyższy. Warto sprawdzać cenę w okresie mniejszego zainteresowania. Można trafić na ofertę wynajmu samochodu z rabatem do 20procent.

Czy można wynająć samochód bez kaucji w mieście Zamość?

Wynajmując samochód w wypożyczalni należy wybrać sposób zabezpieczenia na wypadek szkody. Uszkodzenie auta w wyniku kolizji, wypadki czy aktu wandalizmu lub kradzież może przydarzyć się każdemu. W wypożyczalni samochodów rentcars-roztocze w Zamościu klient ma do wyboru dwie możliwości. Depozyt kaucji zwrotnej, która przepada kiedy wynajęte auto ulegnie uszkodzeniu lub wykupienie pełnego ubezpieczenia, które znosi dalszą odpowiedzialność i udział własny w szkodzie. Należy pamiętać, że  w regulaminie wynajmu określone są sytuacje kiedy klient ponosi pełną odpowiedzialność za szkody np. w wypadku rażącego zaniedbania lub jazdy pod wpływem alkoholu.

Jakie auta są najczęściej wypożyczane w mieście Zamość?

W wypożyczalni rentcars-roztocze Zamość Lubelski wypożyczamy auta wszystkich popularnych klas: Od 9-o osobowych busów typu opel vivaro, przez vany z siedmioma miejscami po wygodne auta rodzinne typu kombi. We flocie rentcars-roztocze jeżdżą również auta miejskie klasy a i b.  Największą popularnością cieszy się wynajem samochodów  miejskich np. renault clio i nissan micra. W sezonie letnim najchętniej wynajmowany jest samochód typy kombi z silnikiem diesla tj. opel astra.  W wypożyczalni rentcars-roztocze Zamość zdecydowanie przeważą wynajem aut z silnikiem diesla niż samochodów benzynowych.

Która wypożyczalnia aut w mieście Zamość ma najlepsze opinie?

W Zamościu funkcjonuje wiele wypożyczalni samochodów. Klienci Wypożyczalni samochodów Rentcars-roztocze Zamość po wynajmie otrzymują formularz oceny obsługi. Opinie dostępne są w zakładce strony http://www.rentcars-roztocze.pl/opinie-klientow.html

Wypożyczalnia rentcars-roztocze posiada wyłączanie pozytywne opinie klientów wynajmujących samochody.

Czy można wynająć i zwrócić auto w innym miejscu niż Zamość?

Tak, samochód można zwrócić bezpłatnie w jednym z punktów: Zamość, Lubaczów, Tomaszów Lubelski lub jedno z lotnisk: Rzeszów czy Lublin. Usługa bezpłatnego transferu dostępna jest przy dłuższych okresach wynajmu.

Jak można zapłacić za wynajem samochodu w mieście Zamość?

Wypożyczalnia samochodów Rentcars Roztocze Tomaszów Zamość umożliwia kliento płatność kartą, gotówką lub przelewem. Mobilny terminal obsługuje płatności bezgotówkowe również pod wskazanym przez klienta adresem. Bezpieczne płatności online pozwalają na uiszczenie płatności za przedłużenie wynajmu bez konieczności wizyty w biurze.

Oferta:

Wynajem samochodu klasy A - Auta małe miejskie

Wynajem samochodu klasy B -Auta miejskie kompaktowe

Wynajem samochodu klasy C - Auta kompakt Kombi

Wynajem samochodu klasy SUV- Auta terenowe