Wypożyczalnia samochodów

1. Czym jest Rentcars-Roztocze? Rentcars-Roztocze to lokalna wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Roztocza, z główną lokalizacją w Tomaszowie Lubelskim. Wypożyczalnia oferuje samochody różnych klas, od małych miejskich pojazdów, przez średnie, po komfortowe rodzinne kombi i bezpieczne pojazdy klasy SUV.

2. Gdzie znajduje się  wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski? Główna lokalizacja Rentcars-Roztocze to Tomaszów Lusbelki, przy ulicy Lwowskiej 10. Wypożyczalnia obsługuje również punkty wynajmu w Zamościu (ul. Legionów 56) i Lubaczowie (ul. Unii Lubelskiej 8).

3. Jakie samochody oferuje wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski? W ofercie Rentcars-Roztocze znajdują się różne modele samochodów, w tym Toyota Aygo, Honda Jazz, Renault clio, Ford Focus, Renault Megane, Opel Astra, Kia Sportage. Samochody są dostępne z manualną i automatyczną skrzynią biegów.

4. Jakie są warunki wynajmu w wypożyczalni aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski? Rentcars-Roztocze oferuje wynajem od jednej doby, wynajmy refundowane z polis OC i AC oraz wynajmy średnio- i długoterminowe. Możliwe jest podstawienie samochodu pod wskazany adres lub transfer między punktami odbioru. Brak jest ukrytych kosztów. Cena wynajmu dostępna jest na stronie. Warunki sprawdzić można pod adresem: regulamin Rentcars-Roztocze

5. Jakie są formy płatności w wypożyczalni aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski? W Rentcars-Roztocze można zapłacić przy odbiorze gotówką lub kartą, przelewem lub za pomocą bezpiecznej płatności zdalnej.

6. Czy wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelskioferuje samochody zastępcze? Tak, Rentcars-Roztocze oferuje samochody zastępcze dla klientów, którzy potrzebują auta z polisy ubezpieczeniowej.

7. Czy wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelskiobsługuje lotniska? Tak, Rentcars-Roztocze obsługuje lotniska w Rzeszowie i Lublinie.

8. Jakie są opinie klientów o wypożyczalni aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski? Opinie klientów są bardzo pozytywne. Klienci chwalą łatwą komunikację z biurem, czystość i przestronność samochodów oraz szybki odbiór i zdawanie pojazdów. Aby przeczytać wybrane opinie kliknij w link

10. Czy Rentcars-Roztocze oferuje samochody z silnikami diesla? Tak, w ofercie Rentcars-Roztocze znajdują się samochody z ekonomicznymi silnikami diesla, jak również nowoczesne silniki benzynowe oraz  zasilane LPG.

11. Czy wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski oferuje samochody z automatyczną skrzynią biegów? Tak, w ofercie Rentcars-Roztocze są samochody z manualną i automatyczną skrzynią biegów.

12. Czy wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski oferuje samochody klasy SUV? Tak, Rentcars-Roztocze oferuje bezpieczne i komfortowe samochody klasy SUV, takie jak KIA SPORTAGE.

13. Jakie są godziny otwarcia Rentcars-Roztocze? Informacje na temat godzin otwarcia nie są dostępne na stronie internetowej. Zaleca się kontakt z telefoniczny z infolinią 791 667 565  w celu uzyskania tej informacji.

14. Czy Rentcars-Roztocze oferuje usługi dla firm? Tak. Wypożyczalnia samochodów Rentcars-Roztocze oferuje komplesową wapółpracę z firmami i instytucjami.

15.  Czy wypożyczalnia aut Rentcars-Roztocze Tomaszów Lubelski oferje rabaty dla stałych klientów? Tak. każdy stały klient może liczyć na abat w stosunku do ceny z wyszukiwarki. Wustarczy dopisać "stały klient" w komentarzu lub zadzwonić na infolinię.