W  wypożyczalni rentcars-roztocze.pl wynajmiecie Państwo hulajnogi elektryczne. Proponujemy wynajmem od 1 godziny, przez wynajem hulajnogi elaktrycznej na dzień, weekend lub dłużej. Dla klientów wynajmujcyh samochód propnujemy wynajem hulajnogi na preferncyjnych warunach.

https://www.youtube.com/watch?v=TVFzyTC3y9w

Wypożyczalnia  hulajnóg elektrycznych Rentcars-Roztocze.pl Hulajnogi elektryczne są w ostatnim czasie jednym z najbardziej popularnych narzędzi do przemieszczania się w mieście. Hulajnoga elektryczna nazywana inaczej środkiem transportu osobistego pozwala zgodnie z obowiązującymi przepisami na jazdę zarówno po ulicy jak i po chodniku.  Zaletą używania ekologicznej hulajnogi elektrycznej jest nieograniczona mobilność, brak konieczności oczekiwania w korkach. Zasięg do ok. 30 km i prędkość maksymalna 25 km/h to parametry które pozwalają konkurować z rowerem. Hulajnogą dojedziemy do każdego miejsca w mieście bez względu na ograniczenia w ruchu. Poruszając się hulajnogą elektryczną nie mamy problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego czy uiszczaniem opłat za parkowanie. Po złożeniu zmieścimy ja do bagażnika małego samochodu lub zabierzemy do autobusu lub pociągu.  Hulajnoga elektryczna to  doskonały sposób  na zwiedzanie miasta . Wybierzemy się nią  na przejażdżkę do lasu bądź urokliwą ścieżką rowerową po szlakach turystycznych Roztocza.  Wypożyczalnia hulajnóg Rentcars-Roztocze oferuję swoje usługi w następujących lokalizacjach:

 Wypożyczalnia hulajnóg -Tomaszów Lubelski- ul. Traugutta 3

Wypożyczalnia hulajnóg Zamość- ul.  Legionów 56

Wypożyczalnia hulajnóg Lubaczów – Rynek 1

Wypożyczalnia hulajnóg Horyniec Zdrój –Park Zdrojowy

Wypożyczalnia hulajnóg Ruda Różaniecka – Dębowy Dwór

Wypożyczalnia hulajnóg Narol –Rynek 1

Wypożyczalnia hulajnóg Zwierzyniec – Browarna 7

 Gęsta sieć punktów wynajmu i zwrotu hulajnóg elektrycznych pozwala nie tylko na lokalne poruszanie się hulajnogą elektryczną w obrębie danej miejscowości ale również co jest absolutnym atutem wynajem pojazdu w jednym punkcie a zwrot w innym.  Punkty wynajmu zlokalizowane są na obszarach gdzie sic komunikacji publicznej funkcjonuje bardzo słabo. Umożliwia to kontynuacja podróży innym środkiem transportu bądź wymianę hulajnogi na kolejną z pełną baterią gotową do pokonania następnych odcinków ciekawej turystycznej trasy. Roztocze to obszar, który oferuje turystom szereg walorów niedostępnych w żadnym innym zakątku kraju.  Brak tłoku, urokliwa przyroda i niezwykła, wielokulturowa historia regionu  sprawie , że turyści coraz chętniej wybierają miasta i miejscowości roztocza jako cel swojej podróży.