Wynajem przyczep - często zadawane pytania.

Ile kosztuje wynajem przyczepki w mieście Tomaszów Lubeslki?

Wynajem przyczepki to koszt kilkudziesięciu złotych na dobę. Koszt wypożyczenia przyczepki zależy od jej rodzaju oraz długości wynajmu. Najtańcze małe przyczepki koszttują od ok 50 zł za dobę przy wynajmie jednodniowym do nawet 10 zł za dobę przy umowie długoterminowej. Wynajem przyczepki w wypozyczalni rentcars-roztocze to koszt od max 60/ złdoba do 30 zł/ doba przy wynajmie powyżej 30 dni.

Gdzie mozna wynająć przyczepkę w mieśćie Tomaszów Lubelski?

Na terenie Tomaszowa funkcjonuje kilka punktów wynajmu.  W wypożyczalni samochodów rentcars-roztocze.pl  w  Tomaszowie Lubeslkim wynajem przyczepki obsługiwany jest na zasadach wynajmu aut. Profesjonalna obsługa i sprawdzony sprzęt to gwarancja zadowolenia klientów. Wypozyczalnia przyczep rentcars Rozrocze Tomaszów Lubeslki mieści się przy ulicy Traugutta 3 w centrum miasta.

Wynajem przyczepki  a prawo jazdy?

Wynajem przyczepki w wypozyczalni rentcars-roztocze w Tomaszowie Lubelskim możliwy jest dla kierowców posadających prawo jazy kategorii B.  Lekka przyczepka Cargo nie wymaga zadnych dodatkowych upawnień dla osób kierujących pojazdem.