Tomaszów Lubelski - Centrum

Adres:
Lwowska 10, 22-600 Tomaszów Lubelski
Telefon:
+48 791 667 565
Email:
Roztocze@rentcars.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
9:00 - 20:00
Wtorek:
9:00 - 20:00
Środa:
9:00 - 20:00
Czwartek:
9:00 - 20:00
Piątek:
9:00 - 20:00
Sobota:
9:00 - 17:00
Niedziela:
9:00 - 17:00
Istnieje możliwość wynajmu po godzinach pracy.

Okres wynajmu

Minimum:
0 dzień
Maksimum:
Brak ograniczeń

Tomaszów Lubelski

Wypożyczalnia samochodów Rentcars -roztocze Tomaszów Lubelski

Rentcars-Roztocze w Tomaszowie Lubelskim jest punktem odbioru i zwrotów samochodów. Doświadczona obsługa, sprawdzone niezawodne samochody jak również korzystna cena wynajmu sprawiają że klienci w mieście Tomaszów Lubelski chętnie wybierają wypożyczalnię Rentcars Roztocze. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem infolinii 791 667 565 jak również z pomocą strony www.rentcars-roztocze.pl. Dogodna lokalizacja w centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ul. Lwowska 10 niedaleko dworca autobusowego tuż przy galerii handlowej sprawia że wynajem samochodu staje się łatwy i trwa zaledwie kilka minut.

Tomaszów Lubelski

Tomaszów Lubelski to średniej wielkości miasto powiatowe zlokalizowane w południowo-wschodnim zakątku województwa Lubelskiego. Leży w  niewielkiej odległości od przejścia granicznego z Ukrainą w Hrebennem, na styku województw podkarpackiego i Lubelskiego. Najbliższe duże miasto  to Zamość W okolicy miasta Tomaszów Lubelski znajdują się również miejscowości: Krasnobród, Bełżec, Narol, Szarowola, Tarnawatka i wiele mniejszych. Brak dworca kolejowego sprawia ze podróżni często decyduja się na wynajem samochodu z wypożyczalni. Wypożyczalnia Rentcars-Roztocze

Najczęściej zadawane pytania- wypozyczalnia samochodów Tomaszów Lubelski

Najczęściej zadawane pytania - Wypożyczalnia samochodów

  1. Jakie dokumenty są niezbedne do wynajmu auta w rentcars-roztcze? By wypożyczyć samochód, potrzeba ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu. Pamiętaj, że konieczny jest dokument a nie wersja elektroniczna. Nie skanujemy ani nie fotografujemy dokumentów. Sprawdzamy zgodność danych i zapisujemy je w formularzu umowy.

  2. Co się dzieje w przypadku przekroczenia przepisów wynajętym autem? Wypożyczalnia przekazuje dane wynajmującego do organów kontrolnych w wypadku otrzymania np pisma z ITD ze zdjęciem z fotoradaru.

  3. Jakie są ograniczenia wiekowe dla wynajmu aut w wypożyczalni? W naszej  wypożyczalni samochodów, minimalny wiek ierowcy to 21 lat, a kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy. Nie ma górnej granicy wiekowej.

  4. Czy w wynajetym samochodzie można przewozić zwierzęta? Nie. W wypożyczalni Rentcars-Roztocze w Tomaszowie Lubeskim nie dopuszcza się przewozu zwierzat w samochodach. Przwóz zwierząt może być warunkowo dopuszczony jedynie w specjalnych boxach i po ustaleniu z wypożyczalnią.

  5. Jakie silniki występują w autach wypożyczalni Rentcars-Roztocze? Posiadamy samochody z silnikami beznynowymi, diesla i zasilane gazem LPG. Rodzaj paliwa widnieje przy wybranym w rezerwacji pojeździe. Dobierz odpowiednie silniki do charakteru Twojej trasy.

  6. Czy można wyjechać za granicę  samochodem z wypożyczalni? Zasady dotyczące  przewidują wyjazd zagraniczny. Jest to dodatkowa opcja związana z opłatą za  opuszczenie kraju. Wyjazd zagraniczny należy zgłosić  w  wypożyczalni i poinformować o swoich planach. Opuszczenie Polski bez zgody to złamanie regulamiu i wiąże się z karą umowną.

  7. Jakie są opłaty za paliwo? Wypożyczalnia samochodów Rentcars-Roztocze oferuje następujace możliwości: "pełny bak do pełnego baku" (klient odbiera samochód z pełnym bakiem i zwraca zatankowany) oraz "pełny bak do pustego" (usługa dodatkowa "pełny bak paliwa" odbierasz samochód z pełnym bakiem, nie musisz go uzupełniać przed zwrotem). Jeśli stan baku podczas wynajmu nie jest pełny należy zwrócić z taką ilością paliwa. Ilość paliwa zaznaczona jest na umowie wynajmu.

  1. Czy w samochodzie z wypożyczalni  można palić wyroby tytoniowe i e-papierosy? Nie w autach wypożyczalni Rentcars-Roztocze obowiązauje całkowity zakaz palenia.
  2.  Jak należy się zachować przypadku awarii lub kolizji samochodu? W sytuacji, kiedy dojdzie do awarii lub kolizji samochodu, należy natychmiast skontaktować się z wypożyczalnią. Jeżeli trzeba wezwać odpowiednie służby. Jeśli doszło do uszkodzenia wynajętego samochodu należy wezwać policję, która sporządzi notatkę z miejsca zdarzenia.  W większości przypadków, wypożyczalnia zapewni pomoc drogową lub wymieni samochód na inny.