Wynajem aut Tomaszów Lubelski - często zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się wypożyczalnia samochodów w mieście Tomaszów Lubelski?

W Tomaszowie Lubeslkim funkcjonuje obecnie jedna stacjonarna wypożyczalnia samochodów -Renrcats-Roztocze. Wypożyczalnia samochodów rentcars-roztocze Tomaszów Lubelski mieści się w centrum miasta. Tuż przy rynku.  To około 300 metrów od dworca autobusowego i 100metrów od centrum miasta. Adres to : ul. Lwowska 10.

Kontakt

Ile kosztuje wypożyczenie auta w mieście Tomaszów Lubelski?

Ceny wynajmu aut w Tomaszowie Lubelskim zależne są od kilku czynników. W sezonie wynajem dobowy wacha się od 100- do 200 zł za 1 dzień. W okresie mniejszego zainteresowania wynajmem aut koszt spada nawet do kilkudziesięciu złotych za 1 dobę. Cena wynajmu samochodów w Tomaszowie Lubelskim na dłuższy okres to nawet 60 zł za dzień przy okresie jednego  miesiąca.

Ile kosztuje wynajem busa mieście Tomaszów Lubelski?

Koszt wypożyczenia busa w Tomaszowie Lubelskim to około 200 -250 zł/ dobę. Dziewięcioosobowe busy to świetne rozwiązanie dla większych rodzin i grup. Wynajem busa to oszczędność paliwa, kosztów winiet oraz komfort zmiany kierowców w drodze w porównaniu z wyjazdem np. 2 mniejszymi autami.

Ile kosztuje wynajem auta na tydzień w mieście Tomaszów Lubelski?

Koszt wypożyczenia samochodu w mieście Tomaszów Lubelski na 7 dni waha się w przedziale od 590zł do nawet 1200 w zależności od klasy auta oraz terminu wynajmu. Warto wcześniej zarezerwować samochód na okres wakacji lub świąt by zdążyć przed sezonowymi zwyżkami cen i brakiem dostepności.

Ile kosztuje wypożyczenie auta miejskiego mieście Tomaszów Lubelski?

We flocie wypożyczalni rentcars-roztocze w Tomaszowie lubelskim posiadamy auta wszystkich najpopularniejszych klas. Auta miejskie to np. toyota aygo. To zwinny i ekonomiczny samochód, który pozwoli   bezproblemowo zaparkować w zatłoczonym mieście. Wynajem auta klasy mini w Tomaszowie Lubelskim to gwarancja niskich kosztów i zadowolenia z samochodu.

Czy można wynająć samochód bez kaucji w Tomaszowie Lubelskim?

Wynajem auta wiąże się z wyborem opcji zabezpieczenia na wypadek szkody. Klient może wybrać kaucję zwrotną lub pełne ubezpieczenie, które zabezpiecza go przed ponoszeniem dodatkowych kosztów w sytuacji kolizji wypadku czy kradzieży wynajętego samochodu. Wynajem bez kaucji wybierany jest przez osoby ceniące sobie spokój w każdej sytuacji i chcące uniknąć dodatkowych kosztów spowodowanych nieprzewidzianymi sytuacjami.   Pełnie ubezpieczenie zaczyna się od kwoty 50zł/dzień zwykle to koszt 150 do  maksymalnie 350 zł

Jakie auta są najczęściej wypożyczane w mieście Tomaszów Lubelski?

W wypożyczalni rentcars-roztocze Tomaszów Lubelski wynajmujemy auta wszystkich popularnych klas: małe auta miejskie typy toyota aygo, typowe samochody miejskie nissan micra, renault clio, auta kompaktowe renault megane, ford Focus, opel astra,  oraz busy. Samochody wyposażone są zarówno w ekonomiczne silniki diesla jak i ekologiczne benzyniaki. Najczęściej wynajmowane są korzystne cenowo kompakty klasy b  nissan micra i renault clio.

Która wypożyczalnia aut w mieście Tomaszów Lubelski ma najlepsze opinie?

W Tomaszowie Lubelskim mieści się jedna wypożyczalnia samochodów. Tylko Rentcars-roztocze posiada biuro i stacjonarną obsługę klienta. Pozostałe oferty to wypożyczalnie, które dostarczają zamówione samochody klientom z innych miast. Rentcars Roztocze posiada głownie pozytywne opinie zadowolonych użytkowników.

Opinie użytkowników

Jak znaleźć najlepsze oferty wynajmu aut w mieście Tomaszów Lubelski?

Rentcars-Roztocze w  Tomaszowie Lubelskim to wypożyczalnia, która posiada intuicyjną wyszukiwarkę. Sprawdzisz tu zarówno dostępność jak i cenę samochodu. Proces rezerwacji trwa kilka minut. Najlepsze oferty wynajmu znaleźć można przed sezonem letnim i świątecznym. Stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Czy można wynająć i zwrócić auto w innym miejscu niż Tomaszów Lubelski?

Tak, samochód można zwrócić bezpłatnie w jednym z punktów: Zamość, Lubaczów, Tomaszów Lubelski. Usługa bezpłatnego transferu dostępna jest przy dłuższych okresach wynajmu.

Punty odbioru

Jak można zapłacić za wynajem samochodu w mieście Tomaszów Lubelski?

Wypożyczalnia samochodów Rentcars Roztocze Tomaszów Lubelski obsługuje wszystkie dostępne formy płatności. Za wynajem auta zapłacić można przelewem, kartą luba gotówką również w walucie obcej po przeliczeniu na PLN po aktualnym kursie. Mobilny terminal pozwala na dokonanie płatności kartą również u klienta lub zdalnie po przesłaniu linku.